Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Kontynuacja Igrzysk Śmierci

Jeżeli czujesz, że zakończenie mocno cię rozczarowało i nadal masz ochotę czytać o życiu Katniss i Peety to właśnie tutaj jest twoje miejsce.

Katniss nadal musi zmierzać się z przeciwnościami losu i osobami, które przeszkadzają jej do prowadzenia spokojnego życia.

Czy uda jej się zaznać w końcu błogiego życia zwycięzcy?

 

O blogu

Blog stworzony z myślą o wszystkich fanach igrzysk, którzy mają niedosyt w ich historii podobnie jak ja. Postanowiłam założyć go, aby spróbować dokończyć historię, która siedzi mi w głowie.

Nie zapomnij zostawić po sobie komentarza! Miłego czytania.

Be-Dreamer

#4 Nowa Codzienność

Opublikowany 2015/08/08

Długo nie było z tego notki więc dzisiaj zapraszam do czytania dalszego ciągu tego opowiadania :) Oraz zachęcam do czytania mojej nowej kontynuacji „Papierowych Miast”. Proszę o zostawienie po sobie komentarza :) //Nszarynska

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Głośny dźwięk mojego telefonu wybudza mnie z twardego snu co ostatecznie oznacza, że budzik już nie pozwoli mi więcej zasnąć.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

#3 Czas Wyjaśnień

Opublikowany 2015/06/29

Witam witam, nareszcie wakacje, straszne upały u mnie! Mam nadzieję, że u was też :) Ale do rzeczy chciałabym zadedykować ten rozdział mojej pani polonistce, ponieważ ukończyłam już gimnazjum i wiem, że na pewno to teraz czyta. Chcę żeby wiedziała, że jej bardzo za to wszystko co dla mnie zrobiła dziękuję i nigdy jej nie zapomnę :) Zapraszam do czytania i komentowania!!!!// Nszarynska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dyrektor wskazuje nam ręką na przeciwko biurka miejsca, na których mamy siąść. Zaczęłam się ukradkiem rozglądać po gabinecie. Na ścianie za dyrektorem wisiały różne dyplomy dla szkoły zdobyte przez sportowców jak i tych osób mądrzejszych.  Kątem oka spojrzałam na Alice, która nerwowo ściska książkę w swojej dłoni.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

#2 Dywanik Dyrektora

Opublikowany 2015/06/04

Zapraszam do czytania i komentowania :)// Nszarynska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

-Elizabeth wszystko w porządku?- zapytała moja mama wyciągając grzanki z tostera. 

-Tak.- powiedziałam krótko przeżuwając w ustach tosta z miodem. Że niby coś ją teraz obchodzi, pomyślałam lekceważąco.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

#1 Wstęp

Opublikowany 2015/05/31

Dobry wieczór. Chciałabym na sam początek powiedzieć, że zaczynam pisać nową historię. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, zostawiajcie komentarze, żebym wiedziała czy mam to kontynuować. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym rozdziałem.// Nszarynska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spoglądam na regał z książkami. Duży, z twardego drewna bezczynnie stoi. Zbliżam się do niego, sięgam po jedną z książek i zdmuchuję kurz. Przyglądam się jej uważnie i otwieram na przypadkowej stronie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Pierwszy Post

Opublikowany 2015/05/30

Witam wszystkich już na nowym blogu be-dreamer.pl . Post z rozdziałem pojawi się już jutro. Strona dopiero jest przeze mnie tworzona więc przepraszam jeszcze za wszystkie pomyłki :) Pozdrawiam Nszarynska

Przeczytaj pozostałą część wpisu »