Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Kontynuacja Igrzysk Śmierci

Jeżeli czujesz, że zakończenie mocno cię rozczarowało i nadal masz ochotę czytać o życiu Katniss i Peety to właśnie tutaj jest twoje miejsce.

Katniss nadal musi zmierzać się z przeciwnościami losu i osobami, które przeszkadzają jej do prowadzenia spokojnego życia.

Czy uda jej się zaznać w końcu błogiego życia zwycięzcy?

 

O blogu

Blog stworzony z myślą o wszystkich fanach igrzysk, którzy mają niedosyt w ich historii podobnie jak ja. Postanowiłam założyć go, aby spróbować dokończyć historię, która siedzi mi w głowie.

Nie zapomnij zostawić po sobie komentarza! Miłego czytania.

Papierowe Miasta

#3 Milkshake

Opublikowany 2015/08/17

Zapraszam do czytania kolejnego rozdziału i wszelkich wskazówek w poszukiwaniu samego siebie u Quentina. Proszę o komentarze. O kolejnych rozdziałach zawsze daję informacje na facebooku :) //Nszarynska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tak jak myślałem, minął kolejny tydzień, a Margo nie odpisała niestety na mojego maila. Z resztą nie dziwię się jej, był jak dla mnie zbyt żałosny. Przecież jeśli nawet, to co ja się łudzę, że się uda. Tak postanowione było, to ja tak zdecydowałem. Mogłem pojechać z nią, a teraz siedzę i użalam się nad sobą.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

#2 Pocztówka

Opublikowany 2015/08/09

Rozdział miał być wczoraj, ale nieco mi się przeciągnęło ze względu na imieniny dziadka. Ale zapraszam już teraz do czytania :) Mam nadzieję, że wkręcicie się w tą kontynuację! :) Mam zamiar poświęcić na nią bardzo dużo czasu (gorzej z weną, ona nie zawsze chce, ale od czego jest gorący prysznic, lub czekolada haha)! Proszę o komentowanie i miłej lekturki! Rozdziały papierowych miast będą dłuższe co da więcej satysfakcji z czytania ;) // Nszarynska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Serio Radar, ale nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć.- wydusiłem ledwo i wpadłem w nieopanowany śmiech. Radar trącił mnie pięścią w ramię i zmiażdżył wzrokiem.- Auć! Ale no nie ważne, opowiadaj lepiej jak załatwiłeś już sprawę z Angelą jak wróciliśmy.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

#1 Bohater?

Opublikowany 2015/08/05

A więc, po przeczytaniu książki "Papierowe Miasta" dosłownie mną wstrząsnęło. Pomyślałam "No nie to nie może się tak skończyć..." i zdecydowałam się również na pójście do kina. Po filmie zdałam sobie sprawę, że chciałabym żeby był dalszy ciąg ich historii. Przecież Quentin i Margo są jak dotąd niesamowitymi bohaterami. Na bloga również dodałam na umilenie czytania kilka piosenek, kilka z soundtracku Papierowych Miast ;) Playlista mam nadzieję będzie się cały czas powiększała. Co do bloga - będę tutaj publikowała rozdziały, zapraszam do czytania i komentowania czy ta kontynuacja Wam się spodoba, dzisiaj to jest taki wstęp  :) //Nszarynska

Przeczytaj pozostałą część wpisu »